Kredyt na dowód uproszczone procedury szybkiej pożyczki

Kredyt na dowód uproszczone procedury szybkiej pożyczki
5 (100%) 1 vote
Share Button

Kredyt na dowód i inne uproszczone formy szybkiego kredytu.

Banki prześcigają się w strategiach marketingowych, głosząc hasła szybkiego kredytu na dowód bez zaświadczeń. Co kryje się pod tym pojęciem i czy aby na pewno tak łatwo jest uzyskać kredyt na dowód.

Jeśli szukamy  kredytu bądź pożyczki na dowód, możemy skorzystać z ofert zarówno banków jaki i firm poza bankowych.

Instytucje finansowe w przypadku określonych kwot kredytu oferują szybszą procedurę kredytową. Pozwala ona na wypełnienie oświadczenia o dochodach, kredytobiorca wskazuje gdzie pracuje i ile zarabia .Następnie bank weryfikuje to na podstawie podanych danych najczęściej dzwoniąc do pracodawcy potencjalnego kredytobiorcy .

Poniżej kilka przykładów jakie stosują banki przy uproszczonej procedurze kredytu .

  • kredyt na oświadczenie o dochodach(Getin Bank, EuroBank, Deutsche Bank) – najczęściej wymagane:oświadczenie o dochodach + dowód osobisty. 
  • kredyt na wyciąg z konta (Getin Bank, PKO BP, Eurobank, Alior Bank) – wymagane najczęściej: wyciąg z historii naszego konta bankowego za dany okres + dowód osobisty.
  • kredyt na PIT(np. Getin Bank, PKO BP, ING, Kasa Stefczyka) – aby otrzymać kredyt, bank najczęściej wymaga od klienta pita: PIT-11, PIT-36, PIT-37A, PIT-40 lub PIT-40a, a także dokumentu tożsamości (np. dowodu osobistego).
  •  specjalne uproszczone procedury dla wybranych grup zawodowych (np. pracownicy budżetówki, wolne zawody).  szybki kredyt dla lekarzy, prawników, księgowych, architektów czy weterynarzy. W ofercie tej do starania się o kredyt wystarcza jedynie dowód osobisty oraz dyplom ukończenia studiów lub dokument poświadczający wykonywanie zawodu.

Kredyt na dowód

Kredyt na dowód to  uproszczone formalności które skracają czas oczekiwania na decyzję i pieniądze. Kredyt na dowód – możliwy, ale w dużej mierze dostępny dla osób, które posiadają już historię finansową w danym banku. Jeżeli na  rachunek osobisty co miesiąc wpływają określone środki to na ich podstawie bank przygotuje dla nas ofertę kredytową. Uzyskanie szybkiego kredytu możliwe jest również, gdy w ostatnim czasie spłaciliśmy terminowo  zobowiązanie, a posiadana dokumentacja kredytowa nadal jest aktualna.

Przykładowe oferty banków oferujących kredyt na dowód

Getin Bank prosty kredyt tylko na dowód i oświadczenie o dochodach. Max kwota kredytu do 16 tyś ,okres spłaty do 4lat ,wiek min 25lat.

PKO BANK Polski do 24 000 zł bez zaświadczeń(wraz z kredytowanymi kosztami)możliwość konsolidacji zobowiązań z innych banków.

Alior Bank  oprocentowanie 5% do 4 tys. zł bez zaświadczeń o dochodach

T-mobile Niska rata tylko 15,99 zł za każdy 1000 zł              100% online bez konieczności wizyty.Bez zaświadczeń o dochodach – weryfikacja historii w BIK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

six + twenty =